POKAZY ROSYJSKICH FILMÓW

W 1899 roku w kamienicy przy ulicy Piotrkowskiej 120 stanął pierwszy stały kinematograf i tak w Łodzi pojawiło się pierwsze stałe kino, które otworzyli Bracia Krzemińscy. Bilet kosztował od 10 do 20 kopiejek w zależności od tego jak blisko ekranu siedział widz. I Rasputin właśnie... w to miejsce Was zabiera:) 

Tak Kochani, znów ruszają nasze zamknięte pokazy filmowe dla Słuchaczy Szkoły, jednak w tym roku szkolnym w wyjątkowej atmosferze, bo będziemy bywać w miejscu, gdzie swoje pierwsze kroki stawiało polskie kino. 

Spotykać się będziemy w Starym Kinie, które powstało właśnie w kamienicy na Piotrkowskiej 120. W tej chwili mieści się tu czterogwiazdkowy Hotel Cinema Residence, utrzymany w filmowym klimacie. I tu właśnie właściciele Hotelu chcąc oddać hołd historii w tym samym miejscu co ponad sto lat temu otworzyli kino, do którego od listopada zapraszać Was będziemy co miesiąc na pokazy rosyjskich filmów:)))) Będzie wspaniale, będzie historycznie, będzie magicznie:)) Pierwszy pokaz 17.11 o godzinie 19. Informacje dotyczące repertuaru, jak zawsze u naszych lektorów. Zapraszamy wszystkich Słuchaczy na spotkania z nami w Starym Kinie. Wstęp oczywiście bezpłatny, a przy pierwszej projekcji szampany pójdą w ruch:)

AKTUALNOŚCI

AWARIA!
ZAPISY - SEMESTR LETNI 2019!
ROK SZKOLNY 2018/2019 CZAS START!!!

Klienci o nas

Najbardziej podoba mi się to, że zajęcia przebiegają w małych grupach,  dzięki czemu są intensywne i lektorka maksymalnie wykorzystuje czas na  zajęciach, tyle się dzieje, że nie mam czasu się nudzić. Polecam
Lidia Jakubczyk
Polecam Rasputina, spędziłem tam dwa lata i bez problemu zdałem egzamin na  certyfikat Puszkina. Bardzo fajna szkoła, super klimat. Na pewno nauczą Cię  tu języka.
Dariusz Majchrzak
Na zajęciach nie ma czasu na nudę, są intensywne, mamy małą grupę, więc  praktycznie non stop mówimy i to co dla mnie najważniejsze: wynoszę z zajęć  tyle wiedzy, że nauka w domu w ogóle mnie nie angażuje.
Aneta Szymczak
Uczę się w tej szkole 2 rok, w tym roku przystępuje do certyfikatu, bez  stresu. Lektorka wie co robi, materiały, z których korzystamy na zajęciach  są przemyślane i przygotowane w taki sposób, aby szybko zapamiętać  słownictwo. Jak dla mnie bombowa szkoła.
Rafał Królikowski
Jak tu nie polecić szkoły, w której zajęcia odbywają się w małych grupach,  nie można wywinąć się od odpowiedzi, a na zajęciach trzeba cały czas gadać i  tylko po rosyjsku, bo lektorka nie odpuszczać Super miejsce, polecam!!!
Aneta Szczepaniak
Bardzo podobają mi się materiały wykorzystywane na zajęciach. Korzystamy ze  słowników tematycznych, co ułatwia szybkie zapamiętywanie słów.
Edyta Hoffer
Zajęcia prowadzone są przez świetną, zaangażowaną lektorkę z dużym  doświadczeniem. Na zajęciach jest wszystko: i konwersacje i gramatyka, a  wszystko to w wypośrodkowanej dawce, dzięki czemu zajęcia są ciekawe. Super  Rasputinie, oby tak dalej
Joanna Kazimierczak
Świetna szkoła, indywidualne podejście, kompetentni lektorzy i fantastyczna  atmosfera!  Polecam!
Kuba Kubicki
Najlepsza szkoła językowa z jaką miałam kiedykolwiek do czynienia. Trafiłam do niej potrafiąc się jedynie przedstawić (po rosyjsku). A teraz? Z ogromną niecierpliwością i chęcią przygotowuję się do certyfikatu!
Klaudia Szymańczyk

Partnerzy

rosyjski łódź