Wyjazdy do Rosji

Szkoła Języka Rosyjskiego Rasputin oprócz stacjonarnych kursów języka rosyjskiego oferuje swoim Słuchaczom również wyjazdy do Rosji, które pozwalają zweryfikować zdobyte u nas umiejętności w praktyce. Wyjazdy organizujemy samodzielnie, a także we współpracy z rosyjskimi uczelniami. Każdy wyjazd jest niepowtarzalny i pozwala naszym Słuchaczom przekonać się jak wiele umieją. W ramach organizowanych przez nas wycieczek udało nam się odwiedzić już: Smoleńsk, Sankt Petersburg, Moskwę. Pod koniec trwania semestru Słuchaczom i im osobom towarzyszącym staramy się zapewniać także wyjazdy integracyjne, jak ten do Chatki Dziadka Mroza na Białorusi chociażby.

Jesteśmy wyjazdowym ośrodkiem szkolenia języka rosyjskiego w Archangielsku. Dzięki współpracy z Federalnym Uniwersytetem im. Łomonosowa jako partner na Polskę zyskaliśmy możliwość współorganizacji Letnich Szkół Języka Rosyjskiego, które co roku w czerwcu prowadzone są przez wykładowców Uniwersytetu. W roku szkolnym 2016/2017 wraz z grupą 17-tu naszych Słuchaczy w ramach IX międzynarodowej i I wspólnej edycji odbyliśmy dwutygodniowe intensywne kursy języka rosyjskiego w Archangielsku.

Rok szkolny 2017/2018 oprócz Szkoły Letniej w Archangielsku otwiera przed nami nowe możliwości. Udało nam się zyskać kolejnego partnera - Państwowy Uniwersytet w Irkucku. Na przełomie lipca i sierpnia 2018 r. zabieramy Słuchaczy Rasputina na dwutygodniowe kursy nad ... Bajkał. Nauka na Uniwersytecie Irkuckim połączona będzie z fakultatywnymi wycieczkami na wyspę Olchon i do miejscowości Bolszyje Koty, które pozwolą nam na własne oczy przekonać się jak piękny jest Bajkał. To jednak nie wszystko. Jedziemy tam Koleją Transsyberyjską!!!

O wszystkich naszych dotychczasowych i planowanych wyjazdach przeczytasz poniżej (kliknij w odnośnik, aby rozwinąć opis):

AKTUALNOŚCI

SEMESTR LETNI 2020 - ZAPISY!!!
Zapisy 2019/2020 otwarte!!!
Kursy wakacyjne 2019!

Klienci o nas

Najbardziej podoba mi się to, że zajęcia przebiegają w małych grupach,  dzięki czemu są intensywne i lektorka maksymalnie wykorzystuje czas na  zajęciach, tyle się dzieje, że nie mam czasu się nudzić. Polecam
Lidia Jakubczyk
Polecam Rasputina, spędziłem tam dwa lata i bez problemu zdałem egzamin na  certyfikat Puszkina. Bardzo fajna szkoła, super klimat. Na pewno nauczą Cię  tu języka.
Dariusz Majchrzak
Na zajęciach nie ma czasu na nudę, są intensywne, mamy małą grupę, więc  praktycznie non stop mówimy i to co dla mnie najważniejsze: wynoszę z zajęć  tyle wiedzy, że nauka w domu w ogóle mnie nie angażuje.
Aneta Szymczak
Uczę się w tej szkole 2 rok, w tym roku przystępuje do certyfikatu, bez  stresu. Lektorka wie co robi, materiały, z których korzystamy na zajęciach  są przemyślane i przygotowane w taki sposób, aby szybko zapamiętać  słownictwo. Jak dla mnie bombowa szkoła.
Rafał Królikowski
Jak tu nie polecić szkoły, w której zajęcia odbywają się w małych grupach,  nie można wywinąć się od odpowiedzi, a na zajęciach trzeba cały czas gadać i  tylko po rosyjsku, bo lektorka nie odpuszczać Super miejsce, polecam!!!
Aneta Szczepaniak
Bardzo podobają mi się materiały wykorzystywane na zajęciach. Korzystamy ze  słowników tematycznych, co ułatwia szybkie zapamiętywanie słów.
Edyta Hoffer
Zajęcia prowadzone są przez świetną, zaangażowaną lektorkę z dużym  doświadczeniem. Na zajęciach jest wszystko: i konwersacje i gramatyka, a  wszystko to w wypośrodkowanej dawce, dzięki czemu zajęcia są ciekawe. Super  Rasputinie, oby tak dalej
Joanna Kazimierczak
Świetna szkoła, indywidualne podejście, kompetentni lektorzy i fantastyczna  atmosfera!  Polecam!
Kuba Kubicki
Najlepsza szkoła językowa z jaką miałam kiedykolwiek do czynienia. Trafiłam do niej potrafiąc się jedynie przedstawić (po rosyjsku). A teraz? Z ogromną niecierpliwością i chęcią przygotowuję się do certyfikatu!
Klaudia Szymańczyk

Partnerzy

rosyjski łódź